Понеділок
25.09.2017
19:46
Вітаю Вас Гість
RSS

 
БІБЛІОЛЕДІ
Блог Сарненської центральної районної бібліотеки
 
 
ГоловнаМій профільВихідВхід
Радимо прочитати »
Меню сайту

Наше опитування
Ваше відношення до бібліотеки
Всього відповідей: 63

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Мирослав Дочинець

             Многії літа. Благії літа.

        

Заповіти 104-річного Андрія Ворона - як жити довго в здоров’ї, щасті і радості.

 

Іваничук Р.І.

          Четвертий вимір; Шрами на скалі:/ Роман Іваничук; Худож. - іл. С.В. Кривенченко; худож. - оформлювач І.В. Осіпов. - Харків: Орбіта, 2016. – 447 с.

   «Четвертий вимір»-твір, за який письменник був удостоєний Національної премії ім. Т. Шевченка, присвяченийМиколі Гулаку, другу і соратнику великого Кобзаря, відомому математику, юристу, перекладачу-поліглоту, котрий володів майже  20-ма мовами, людині, яка після увязнення в Шліссельбурзькій фортеці за свою діяльність у Кирило-Мефодіївському товаристві не мала права повернутися в рідну Україну.

 

 

Демиденко А.П.

            Свобода – моя група  крові / А.П. Демиденко. – К. : Саміт-Книга, 2016. – 248 с. ; іл.

     До книги вибраних поезій уввійшли переважно новітні твори,в яких перед вами відкриється новий А. Демиденко у всій його мегамасштабності, багатогранності та витонченій камерності.

Ця книга – чудовий подарунок усім, хто кохається в слові й любить Україну.

 

Дочинець Мирослав

       Лис та інші детективні історії. – Карпатська вежа, 2014. – 356 с.

Роман "Лис" лауреата Шевченківської премії Мирослава Дочинця - про чоловіка незвичайної долі й унікального хисту, який шукає в провінції свої загублені сліди, а знаходить сенс життя, нові цінності й нове кохання. Роман читається одним подихом, залишаючи відчуття подарованої долею любовної пригоди. Тут є все - шляхетний стиль, тонка дотепність, призабутий романтизм, детективна інтрига, розсипи мудрості, непідробна читабельність.
 

Ренд А.

          Чоловік, якого я купила:з ранніх творів / Айн Ренд; пер.з англ. В.К. Горбатька; художник-оформитель Л.П. Вировець. -Харків: Фоліо, 2016. – 475 с.

     Ця книга знайомить читачів з творами Айн Ренд 1920-1930-х років, котрі не були опубліковані за її життя.

Ульяненко О.         

Вогненне око : роман / О. Ульяненко; худож. – оформлювач Д.О. Самойленко. – Харків: Бібколектор . – 2016. – 313 с.

У романі «Вогненне око» (1999) із вражаючою достовірністю зображено цинічний і жорстокий абсурд української дійсності 90-х років минулого століття. Це твір про злочин  і безкарність, в якому із жахливими подробицями змальована «нечистота та роклад людського буття».

Гуменюк Б.

   Блокпост : Вірші. Новели. Публіцистика / Борис Гуменюк . – К. : ВЦ «Академія»,2016. – 336 с.

    У віршах, новелах і публіцистичних одкровеннях цієї книжки – пережита автором правда Майдану і війни. Так бачили, відчували і думали мільйони, а тільки він знайшов такі слова.

Кокотюха А.А.

            Різник із Городецької: роман / Андрій Кокотюха; худож. – оформлювач Л.П. Вировець. – Харків: Бібколектор, 2016. – 250 с.: іл.

     Львів, 1913 рік. Напередодні Різдва жорстоко вбито кількох дівчат легкої поведінки. Газети дали невловимому вбивці прізвисько – Різник із Городецької. Але кримінальна хроніка та інші сенсації більше не цікавлять львівського адвоката Клима Кошового. Клим не знає, як Різник змінить його. І тим більше не уявляє, що ця справа підніме завісу над однією з таємниць впливової красуні Магди Богданович …

Кешеля Д.

            Родаки : роман-колаж / Дмитро Кешеля. – К. : ВЦ «Академія», 2016. – 384 с. – (Серія «Ім’я»).

         Багато стихій, історій і почерків у цьому романі: екзотика краю й унікальність покарбованих вітроломних вітроломами доль, містичні сили світу, фатальності життя і відчайдушне чіпляння за нього. А над усім – невблаганний час.

Юрій Горліс-Горський

     Холодний Яр. – Черкаси:ІнтролігаТОР , 2016. – 592 с.

    Книга написана для читачів, які цікавляться історією боротьби за незалежну українську державу.

   Анатолій Птіцин про Шолом-Алейхема, Януша Корчака,Фріца Крейслера, Миколу Лукаша, матір Терезу. - К. : ТОВ Фірма «Антологія», 2016. -120 с.

      Письменник Анатолій Птіцин розповість вам про дитинство людей, знаних у всьому світі.

 

Баум, Л. Френк

  Американські казки / Л.Френк Баум ; пер. з англ. Олекси Негребецького. – К.: Знання, 2016. – 143 с.

   Збірка «Американські казки» містить 12 дивовижних і повчальних історій, тон розповіді в яких більш сатиричний і насмішкуватий, ніж зазвичай у дитячих оповіданнях.

Ігор Моісєєнко

            Ідея гармонії – Українська національна Ідея : К.: Дніпро, 2016. – 176 с.

     «Представленою філософською  доктриною автор «Ідеї гармонії …» не тільки вперше сформолював та емпірично обгрунтував дієву Українську національну Ідею, але й пропонує шляхом внесення Української національної Ідеї в Конституцію України та  утвердження її окремим Законом у стислі строки сприяти тому, аби кожен українець, кожен громадянин України іншої національності відчув її благотворний вплив».

Дімаров А.А.

            Українська вендета: Повісті. Перевид. – К.: Дніпро, 2016. – 304 с.

     У творах, що ввійшли до книжки, відомий сучасний український письменник розповідає про події Другої світової війни на теренах України.

Іваничук Р.І.

            Дороги вольні і невольні: Щоденники. 1991 – 1994 / Роман Іваничук; упоряд. В. В. Габбор; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Харків: Орбіт, 2016. – 555 с.

     Видання «Дороги вольні і невольні. Щоденники. 1991-1994» структурно складається з двох книг: «Благослови, душе моя, Господа! ..» та «Мандрівки близькі і далекі». У них  синтезеовано жанри подорожнього нарису й політичного щоденника, а також активно осмислюються події минулого і сучасного України.

          

Іваничук Р.І.

            Євангеліє від Томи: триптих повістей / Р.І. Іваничук. – Київ: ДАК «Укрвидавполіграфія», 2016. – 320 с.

     Герої повістей вирішують, кожен по-своєму, проблему добра і зла в душі  людини, намагаються відповісти на вічне питання: що є істина? Це стосується і апостола Томи, що написав свою правду про Сина Божого; і Ренегата, який зрадивши батьківщині, втратив не тільки ім’я, але й душу; і художника Савояра, який у Львові напередодні Другої світової війни створює картину «Тайна вечеря».

Губенко О.В.

            Як виховати генія, або Інвестиція у Вашу дитину. Для дітей від 5 до 16 років : Книга для батьків, дітей, педагогів та психологів / О.В. Губенко. – 2-ге вид., перероб. і длп. – К. : «Самміт-Книга», 2016. – 132 с. :  іл.

     Перед вами принципово новий посібник з  розвитку мислення., інтелектуальної креативності та фінансових здібностей дітей різного віку, починаючи з дошкільнят і закінчуючи підлітками.

 

Портяк В.

            Охоронителі діви / Василь Портяк. – Брустурів: Дискурсус, 2016. – 192 с.

 

            Більшість новел присвячені темі УПА, яку автор гостро переживав, зважаючи ще й на родинні обставини: коли Василь Портяк народився, його батьку – уповцю лишилося жити менше двох місяців. У книжці представлено найповніше на сьогодні зібрання творів великого майстра.

 

Найдавніша література Шумеру, Вавілону, Палестини / пер. І. Франка, П. Куліша, І. Нечуя-Левитського, Лесі Українки, М. Москаленка; передм. та прим. В.А. Храновського; худ.-оформлювач В.М. Карасик. – Харків : Факт, 2016. – 442 с.

Наше видання містить найяскравіші зразки найдавнішої літератури: епос про Гільгамеша, поеми про створення світу та біблійний потоп, а також перли біблійної поезії та прози, пекладом яких ми завдячуємо видатним українським митцям: І. Франкові, П. Куліщеві, І. Нечую-Левицькому, Лесі Українці.

>

 

                                                   

 

 

 

 

 

 

Пошук

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Друзі сайту


 © Відділ автоматизації бібліотечних процесів Сарненської ЦРБ
2011 рік